Kdo jsme

a jak to začalo

Jsme Radka & Martin - mladí novomanželé, které nápad předvyplněné svatební knihy hostů natolik nadchl, že by jím chtěli potěšit i další budoucí novomanžele. 

Sami jsme se při přípravách na naši svatbu zabývali tím, zda mít na svatbě knihu hostů či ne. Měli jsme vlastní zkušenost z navštívené svatby – lepit do knihy fotky z instaxu bylo super, ale napsat originální přání nejen pro nás tak jednoduché nebylo. A tak jsme přemýšleli, jak našim svatebním hostům tento úkol ulehčit. Na českém trhu jsme bohužel žádné řešení nenašli.

Nechali jsme si proto vytvořit svatební knihu hostů předvyplněnou zábavnými otázkami pro svatební hosty. Naše svatba tím nejen získala originální prvek a pobavila naše svatební hosty, ale zejména stále baví nás, kdykoliv ji otevřeme. Díky ní prožíváme náš den znova a znova.

Náš přístup

S Vámi pro Vás

Váš názor je pro nás důležitý. Proto jsme se již při tvorbě Svatební knihy hostů ptali budoucích novomanželů na jejich představy, požadavky a přání.

Na podzim 2018 jsme vytvořili první prototyp knihy, na který jsme následně získali pozitivní i negativní reakce od téměř 30 budoucích nevěst a ženichů. Tato zpětná vazba nám pomohla vytvořit druhou generaci prototypu, u kterého jsme zapracovali na designu a protřídili obsah knihy tak, aby dával dost prostoru pro všechny hosty svatby. Nový prototyp knihy jsme znovu otestovali mezi 20 páry budoucích novomanželů.

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá i nadále. Budeme rádi, když s námi budete sdílet, co se Vám na Svatební knize hostů líbí, ale také Vaše nápady na zlepšení.

Dejte nám Like také na facebooku a nic Vám neuteče

Pro více informací nás kontaktujete na svatebniknihahostu@email.cz

Alfred Heinisch, U rybníka 12, Rýmařov, IČ: 47991054

© 2018-2020 by Radka&Martin Heinisch all rights reserved