Co je Svatební kniha hostů?

Jak zní recept na šťastné manželství? Co by měla nevěsta ženicha ještě naučit? Kdo má doma poslední slovo? A co by si novomanžele měli určitě pořídit?Svatební kniha hostů - ukázka


Odpovědi nejen na tyto otázky přináší Svatební kniha hostů. Novinka na českém trhu a první interaktivní kniha hostů, která svatebním hostům ulehčí vymýšlení perfektního přání.


Svatební kniha hostů je předvyplněná vtipnými otázkami, na které hosté odpovídají v průběhu svatebního dne. Novomanželé tak například zjistí, jak se hostům na svatbě líbilo a jak je svatebčané vidí jako pár. Získají spoustu originálních rad a tipů do manželství a ani o klasická přání nebudou ochuzeni. A téměř určitě při pročítání Svatební knihy hostů objeví momenty, které by jim jinak zůstaly ukryty.


Každý host si ve Svatební knize hostů najde to své. Předvyplněné otázky v knize pomáhají rozvinout vlastní potenciál a vymyslet vtipné odpovědi. Z každého se tak může stát „kreativec“. A pro ty, co žádnou pomoc nepotřebují, zbývá ve Svatební knize hostů dostatek volného prostoru.


Svatební kniha hostů nezapomíná ani na trend fotokoutků a obsahuje prostor pro vkládání vtipných fotografií ze svatby.


Pokud ještě stále nejste přesvědčeni, věřte, že Svatební kniha hostů bude originálním prvkem na svatbě. Hosté se při jejím pročítání a vyplňování pobaví a vyplní volné chvíle během svatebního dne. Pro novomanžele zůstane jedinečnou vzpomínkou na svatební den a i po letech budou díky ní moci prožívat svůj den znova a znova.


Věříme, že Svatební kniha hostů bude Vaše hosty bavit a Vás následně rozesměje, ale třeba i rozpláče (ověřeno vlastní zkušeností). Přejeme Vám, abyste se při každém jejím otevření přenesli alespoň na chvíli zpět do Vašeho svatebního dne.


Radka & Martin Heinisch


Pro více informací nás kontaktujete na svatebniknihahostu@email.cz

Alfred Heinisch, U rybníka 12, Rýmařov, IČ: 47991054

© 2018-2020 by Radka&Martin Heinisch all rights reserved