Co obsahuje Svatební kniha hostů? Vše v jednom!

Svatební kniha hostů je svým pojetím unikátní knihou na českém trhu. Obsahuje 100 stran a je rozdělena do tematických částí, které provází svatební hosty vyplňováním knihy. Jednotlivé části obsahují prostor na podpisy či otisk prstů, zábavné otázky, podněty k napsání rad, tipů a přání, vlepení fotografií, či namalování obrázku. Svatební kniha hostů tak kombinuje svatební strom, fotoalbum, klasickou knihu přání a nově knihu tipů, rad a zážitků ze svatby.


Svatební kniha hostů - na svatbě

Předvyplněný obsah knihy pomáhá svatebním hostům vymyslet originální odpovědi a zachytit momenty, které by novomanželům zůstaly skryty. Pro ty, co žádnou pomoc nepotřebují, je ve Svatební knize hostů dostatek volného prostoru pro vlastní kreativitu. Ve Svatební knize hostů si tak každý svatební host najde pro sebe to pravé.


Kniha se hodí na svatby od 30 do 90 (a více) hostů. Ve Svatební knize hostů je prostor pro minimálně 60 fotek z Instax mini nebo Instax wide 300, a to při lepení fotek jak na výšku, tak na šířku. O fotolepky nemusíte mít starost, 250 kusů je součástí knihy. Stejně tak elegantní pero a pastelky.


Obálka svatební knihy je pokryta speciální vrstvou matného neškrábavého lamina. Při běžném zacházení na svatbě, jako je přenášení knihy nebo její kolování mezi svatebními hosty tak nezanechá na obálce žádné oděrky, otisky prstů nebo škrábance.


Inovací u Svatební knihy hostů je i její rozšířený hřbet. Ten zaručí, že i po naplnění knihy fotkami z fotokoutku zůstane vazba pevná, „nerozšklebí se“ a zachová si svůj původní tvar. Kniha má základní rozměr 235 x 235 x 10 mm, po naplnění fotkami se může rozšířit až na 20 mm.


Zaujala Vás Svatební kniha hostů? Pořiďte si ji na svou svatbu nebo ji doporučte na svatbu Vašich přátel. Více informací ke knize naleznete na https://www.svatebniknihahostu.cz/product-page/svatebni-kniha-hostu.

Radka & Martin Heinisch

Pro více informací nás kontaktujete na svatebniknihahostu@email.cz

Alfred Heinisch, U rybníka 12, Rýmařov, IČ: 47991054

© 2018-2020 by Radka&Martin Heinisch all rights reserved