Hledáte originální zábavu pro hosty? Zkuste Svatební knihu hostů.

Pokud přemýšlíte nad nenucenou zábavou pro Vaše svatební hosty, máme pro Vás řešení - je jím Svatební kniha hostů. Nejedná se o běžnou knihu hostů plnou prázdných bílých stránek, u kterých se hosté natrápí, než vymyslí to pravé přání.


Svatební kniha hostů - Ukázka "Co by měla nevěsta ženicha ještě naučit?"

Svatební kniha hostů je předvyplněná zábavnými otázkami na svatbu, novomanžele, tipy a rady do manželství. Navíc obsahuje volný prostor pro kreativní malování a zanechání přání novomanželům a kombinuje také fotoknihu, do které je možné lepit fotografie, například z fotokoutku.


Vaši svatební hosté se se Svatební knihou hostů jistě nudit nebudou. Vyplňování knihy je nenucená zábava doprovázená vtipnými vzkazy, momenty a přáními pro novomanžele, která probíhá po celý svatební den. Každý z hostů si může vybrat a vyplnit právě to, co ho osloví. Kromě vyplňování se hosté pobaví také při pročítání toho, co napsali jiní.


Vyplněná Svatební kniha hostů bude na konci svatebního dne tím nejhezčím společným svatebním darem od hostů (ověřeno vlastní zkušeností). Spolu s vlepenými fotografiemi Vás přenese do Vašeho svatebního dne, kdykoliv ji otevřete.


Zaujala Vás Svatební kniha hostů? Pořiďte si ji na svou svatbu nebo ji doporučte na svatbu Vašich přátel. Více informací ke knize naleznete na www.svatebniknihahostu.cz.


Radka & Martin Heinisch

Pro více informací nás kontaktujete na svatebniknihahostu@email.cz

Alfred Heinisch, U rybníka 12, Rýmařov, IČ: 47991054

© 2018-2020 by Radka&Martin Heinisch all rights reserved