Originální, úžasná, dokonalá - co říkají novomanželé na Svatební knihu hostů?

Dnes nám přišla a vypadá úžasně! Moc se těšíme, až nám ji hosté vyplní ❤️ Moc se líbí, že je to úplně něco jiného, než klasické knihy hostů, tato slouží i jako zábava :)” Evička.

Svatební kniha hostů - Radka&Martin

Svatební kniha hostů spatřilo světlo světa letos na začátku dubna. Od té doby si našla neočekávané množství budoucích novomanželů, kteří se rozhodli nabídnout svatebním hostům novou zábavu a zároveň získat ze své svatby zcela nový druh vzpomínek. Za tyto 3 měsíce nám začaly přicházet pochvalné recenze a hodnocení Svatební knihy hostů. Některé z nich přinášíme na našem blogu.


Svatební kniha hostů je unikátní knihou na českém trhu. Žádná obdobná neexistuje. To nám potvrdila také Monika, která se profesionálně věnuje svatebním dekoracím (https://www.facebook.com/svatebnivyroba) a svým zákazníkům po pozitivní zkušenosti Svatební knihu hostů doporučuje: “Svatební kniha hostů je naprosto unikátní a hlavně originální kousek. S touto knihou už si vaši svatební hosté nemusí lámat hlavu nad tím co vám napsat. Zpracování knihy, včetně grafiky a samotného materiálu je za mě naprosto dokonalý. Vřele doporučuji 😍

‎‎

Pro nudná přání není ve Svatební knize hostů místo. Vyplňování knihy je pro svatební hosty novou zábavou, což nám dosvědčila recenze od Karly: “Svatební kniha hostů nabízí skvělou zábavu pro hosty, kteří se zabaví vymýšlením příspěvků a pročítáním vzkazů od ostatních, ale především je pak báječnou památkou pro novomanžele. Různorodé návodné otázky slibují příjemné a pravděpodobně (záleží na svatebčanech😉) i velmi úsměvné počtení roky a roky po svatbě. Jsem si jistá, že tuto knihu na svatbě i po ní ocení každý manželský pár.”

Máte svatbu už příští víkend? Není třeba se obávat Svatební knihu hostů Vám doručíme zpravidla do 2-3 pracovních dnů. O naší rychlosti svědčí slova od Zlatuše: “Kniha naprosto dokonalá a hlavně originální! Těším se až ji v září použijeme..extra rychlé dodání, v pondělí placeno ve středu přišlo. 👍 super.


Nejvíce nás ovšem dostala recenze od Sáry: “Nic LEPŠÍHO jsem na trhu nenašla 🔝🔝. Tahle kniha má nápad, vtip a je prostě úžasná 👰💍💞 Jsme z ní nadšení a všichni kolem nás. Jedním slovem 🔝🔝🔝🍀.


Tímto děkujeme všem budoucím i již nastalým novomanželům za důvěru ve Svatební knihu hostů. Velmi nás těší Vaše zpětná vazba, která nám dodává energii k další práci.


Radka & Martin


Všechny najdete pak na našem Facebooku https://www.facebook.com/pg/svatebniknihahostu.cz/reviews

Pro více informací nás kontaktujete na svatebniknihahostu@email.cz

Alfred Heinisch, U rybníka 12, Rýmařov, IČ: 47991054

© 2018-2020 by Radka&Martin Heinisch all rights reserved