Předprodej Svatební knihy hostů na Hithit a jak to funguje


Ptáte se, co je to Hithit? Hithit.com propojuje kreativní lidi s těmi, kteří je chtějí podpořit. Plní sny umělcům, kreativcům, designérům, vývojářům, géniům. Tedy lidem jako jsme my ,-)

Svatební kniha hostů - předprodejní kampaň na Hithit

Pomocí Hithit jsme se rozhodli zahájit předprodej Svatební knihy hostů a oslovit tak potenciální zájemce, kteří nám pomohou financovat tisk prvního vydání Svatební knihy hostů. Naše cílová částka, které chceme za 30 dní dosáhnout, je 50 000 Kč. Ta se postupně naplňuje prodejem tzv. odměn – v našem případě převážně Svatebních knih hostů, ať už samostatně, nebo v kombinaci se svatebními medy, či instaxem. Podpořit náš nápad je možné také zasláním symbolické částky.


Omezená 30denní kampaň je pro nás výzvou. Rozhodli jsme se pro ni, abychom viděli, jestli má náš nápad šanci na úspěch. Díky časovému limitu se musíme o to více snažit. Zároveň je motivující sledovat rostoucí zájem o něco, nad čím jste strávili mnoho víkendů a probděných nocí.


Nyní jsme v polovině kampaně a dosáhli jsme zatím 37 %. Abychom byli na konci kampaně úspěšní, potřebujeme Vaši podporu. Ať už přímou, finančním přispěním či zakoupením Svatební knihy hostů, nebo sdílením našich postů, článků a fotek Vašim přátelům. Třeba se právě jim Svatební kniha hostů zalíbí a pořídí si ji na svoji svatbu nebo nám přispějí.


Kampaň Svatební knihy hostů najdete na: https://www.hithit.com/cs/project/5870/svatebni-kniha-hostu


Děkujeme, s Vaší podporou to zvládneme!

Radka & Martin Heinisch

Pro více informací nás kontaktujete na svatebniknihahostu@email.cz

Alfred Heinisch, U rybníka 12, Rýmařov, IČ: 47991054

© 2018-2020 by Radka&Martin Heinisch all rights reserved