Předprodej Svatební knihy hostů úspěšně zakončen

Před týdnem jsme úspěšně zakončili předprodejní kampaň Svatební knihy hostů na Hithit. Těší nás, že jsme v průběhu 30 denního předprodeje získali prvních 40 zájemců, kteří si objednali Svatební knihu hostů. Díky nim a také dalším přispěvatelům, kteří knihu v předprodeji podpořili, jsme v předprodejní kampani získali 51 000 Kč, které částečně pokryly náklady na tisk knihy. Děkujeme moc za podporu!


Svatebni kniha hostu - hithit predprodej

Pozitivně naladěni vývojem předprodeje, jsme poslali Svatební knihy hostů do tisku již v polovině března. Vytištěné knihy, spolu s dalším příslušenstvím knihy (pera, pastelky, fotolepky, kartony, letáčky atd.), jsme tak měli naskladněné již v poslední den předprodeje. Díky tomu jsme mohli začít s kompletací balíčků Svatební knihy hostů okamžitě po obdržení ukončení předprodeje.


V duchu našeho prozákaznického přístupu jsme se rozhodli první balíčky Svatební knihy hostů doručit budoucím novomanželům (nebo jejich přátelům, kteří knihu zakoupili) osobně hned druhý den po ukončení kampaně. Mohli jsme tak nasát jejich radost z knihy, když si ji poprvé vzali do ruky a prolistovali. Jak se budoucím nevěstám (a ženichům) kniha líbila, se můžete podívat na našem profilu na instragramu www.instagram.com/svatebni_kniha_hostu_cz #svatebniknihahostucz #svatebniknihahostu.


Předprodejem ovšem nekončíme. Svatební sezóna teprve začíná, takže pokud Vás Svatební kniha hostů zaujala, podívejte se na ukázky zde a pořiďte si Svatební knihu hostů v e-shopu svou svatbu nebo svatbu Vašich přátel. Zpestříte tak zábavu svatebním hostům a zároveň získáte jedinečnou památku na svatbu.


Ještě jednou moc děkujeme za podporu. Díky Vašemu zájmu víme, že to, co děláme (a jak to děláme) má smysl.


Radka&Martin

Pro více informací nás kontaktujete na svatebniknihahostu@email.cz

Alfred Heinisch, U rybníka 12, Rýmařov, IČ: 47991054

© 2018-2020 by Radka&Martin Heinisch all rights reserved