Předprodej Svatební knihy hostů zahájen!


Svatební kniha hostů - zahájení předprodejní kampaně hithit.com

Právě jsme zahájili předprodejní kampaň na Svatební knihu hostů. V rámci předprodeje si budete moci zakoupit Svatební knihu hostů za velmi výhodnou zaváděcí cenu samostatně nebo také spolu s poukazem na svatební med či kompletním vybavením pro fotokoutek (instax mini 9 vč. 100 Ks fotografií a dalšími doplňky). Předprodej potrvá pouze 30 dní do 6.4.2019 a počet jednotlivých balíčků je omezený, takže rychle rozvažte, vyberte a objednejte si jeden z balíčků Svatební knihy hostů.


Předprodej Svatební knihy hostů je organizován formou crowdfundingové kampaně (společným financováním) na platformě hithit.cz. Vše funguje velmi jednoduše – vyberete si balíček, zaplatíte jej a my Vám jej po skončení kampaně doručíme.


Zakoupením Svatební knihy hostů v průběhu předprodejní kampaně nám dáte najevo, že je o knihu zájem a my pak dokážeme lépe odhadnout kolik kusů máme vyrobit. V kampani bychom rádi vybrali alespoň 50 000 Kč, které částečně pokryjí cenu za výtisk prvního vydání Svatební knihy hostů.


V rámci předprodeje nabízíme Svatební knihu hostů s největší slevou, kterou můžeme poskytnout. Prvních 10 zájemců ji získá již za 590 Kč. Dalších 20 nejrychlejších může Svatební knihu hostů zakoupit za 690 Kč. Běžná předprodejní cena je pak 790 Kč. Pokud chcete snoubence překvapit originálním dárkem již v době příprav na svatbu, věnujte jim poukaz na nákup Svatební knihy hostů v hodnotě 750 Kč.


U originálním dárků ještě chvíli zůstaneme. Vytvořili jsme pro Vás speciální nabídku ve spolupráci s lokálním včelařstvím nasvcelin.cz, kdy za 1 690 Kč nebo 2 690 Kč obdržíte ke Svatební knize hostů také poukaz na 1 200 Kč nebo 2 400 Kč na nákup svatebních medů. Ty se stanou originálním dárkem pro svatební hosty a můžete je také využít jako jmenovky na svatební stůl.


Pokud si chcete na svatbě užít ještě více zábavy, kupte si balíček Svatební knihy hostů s FujiFilm instax mini 9, spolu se 100 fotografiemi za 4.390 Kč. Získáte tak spolehlivý fotoaparát pro instantní fotografie, které mohou Vaši hosté přímo vlepit do Svatební knihy hostů. Do balíčku přidáme také rekvizity, abyste se nemuseli už opravdu o nic starat.


Třešničkou na dortu je příslušenství v ceně každého balíčku v podobě elegantního pera, pastelek a fotorůžků pro vlepení fotografií. Všechny uvedené ceny jsou včetně poštovného, díky čemuž jsou jednotlivé balíčky ještě výhodnější.


Pokud máte Vy nebo z někdo Vašich blízkých letos svatbu, teď je ten nejlepší čas předobjednat si Svatební knihu hostů.


Děkujeme za podpoření našeho projektu na:

https://www.hithit.com/cs/project/5870/svatebni-kniha-hostu.

Radka & Martin Heinisch

Pro více informací nás kontaktujete na svatebniknihahostu@email.cz

Alfred Heinisch, U rybníka 12, Rýmařov, IČ: 47991054

© 2018-2020 by Radka&Martin Heinisch all rights reserved