Proč by Svatební kniha hostů neměla chybět na Vaší svatbě?

Co dělá Svatební knihu hostů jedinečnou a proč by na Vaší svatbě neměla chybět? Ve Svatební knize hostů najdete momenty, které fotograf, ani kameraman nezachytí. Jsou to právě drobné detaily a situace ze svatby, kterých si všimnou Vaši svatební hosté. Novomanželům však často zůstává ukryto, co vše se na svatbě událo, jaké měli hosté pocity a co bylo právě pro ně nezapomenutelné.

Svatební kniha hostů - ukázka ze svatby

Svatební kniha hostů pomáhá zachytit tyto momenty pomocí předvyplněných otázek. Můžete se těšit na odpovědi na otázky jako „Tato svatba je nezapomenutelná, protože…“, nebo „Na ženichovi se mi nejvíce líbí…“ či “Na svatbě mě nejvíce baví...”. Předvyplněné otázky se týkají také samotných novomanželů a tak se například dozvíte “Co by měla nevěsta ženicha ještě naučit…” nebo “Proč se k sobě skvěle hodíte...”.


Ostýchajícím se hostům pomůže Svatební kniha hostů zanechat originální přání, postřehy a tipy a rady do manželství. Vaši hosté Vám doporučí “Co byste spolu měli zažít (nebo třeba ochutnat)...” nebo “Co byste si určitě měli pořídit…”. Součástí Svatební knihy hostů je i prostor pro přání a fotoknihu, do které můžete vlepovat fotky z fotokoutku.


Svatební knihu hostů doporučujeme především díky vlastní zkušenosti. Pokaždé, když si ji otevřeme, najdeme vždy právě ty momenty, které nás přenesou do atmosféry svatebního dne a připomenou všechny pěkné detaily, které naši svatební hosté postřehli.


Zaujala Vás Svatební kniha hostů? Pořiďte si ji na svou svatbu nebo ji doporučte na svatbu Vašich přátel. Více informací ke knize naleznete na https://www.svatebniknihahostu.cz/product-page/svatebni-kniha-hostu.


Radka & Martin Heinisch

Pro více informací nás kontaktujete na svatebniknihahostu@email.cz

Alfred Heinisch, U rybníka 12, Rýmařov, IČ: 47991054

© 2018-2020 by Radka&Martin Heinisch all rights reserved