Svatební kniha hostů – kniha plná emocí

Svatba, to jsou především emoce – radost, dojetí, nervozita... a mnoho dalších. Svatební den je jeden z nejhezčích životních zážitků. Vše by mělo být dokonalé a i kdyby nebylo, nevadí, důležité je si svatbu spolu se svatebními hosty pořádně užít.

Svatební kniha hostů - emoce na svatbě

Svatební den obvykle dokumentuje fotograf, kterého v posledních letech doplňuje také fotokoutek. Díky nim zůstávají vzpomínky na svatbu v podobě fotek, které si budete prohlížet při výročích a rodinných událostech. Fotky sice dokáží zachytit nějakou konkrétní situaci, ale už ne celý moment. Na fotce je vidět nádherná nevěsta, ale už ne, co na ní hosté obdivují. Z fotky je vidět, jak se hosté baví, ale už ne, co se jim na svatbě nejvíce líbí a proč je pro ně právě Vaše svatba nezapomenutelná.


Svatební kniha hostů Vám pomůže zachytit právě tyto momenty, které by Vám jinak zůstaly skryty. Svatební hosté najdou v knize předvyplněné otázky na svatbu, novomanžele, a také tipy a triky do manželství. Svatební kniha hostů obsahuje samozřejmě i prostor pro přání a vzkazy. Navíc kombinuje fotoknihu pro až 60 fotek z instaxu, takže veškeré vzpomínky na svatbu budete mít na jednom místě, v jedné knize.


Hosté tak v průběhu celého svatebního dne zachytí Vaši svatbu a momenty svýma očima. Radost, dojetí, nervozitu, … pocítíte i po letech při každém otevření Svatební knihy hostů.


Radka & Martin

Pro více informací nás kontaktujete na svatebniknihahostu@email.cz

Alfred Heinisch, U rybníka 12, Rýmařov, IČ: 47991054

© 2018-2020 by Radka&Martin Heinisch all rights reserved