Tipy & triky Svatební knihy hostů

Máte v plánu si na svatbu pořídit Svatební knihu hostů? Máme pro Vás několik tipů a rad, díky kterým bude mít Svatební kniha hostů úspěch.

Ukázka Svatební knihy hostů - Tato svatba je nezapomenutelná, protože

Umístěte Svatební knihu hostů na viditelné místo, společně s perem a pastelkami. Hosté by měli mít u Svatební knihy hostů dost prostoru, takže vyčleňte raději místo v sálu, než na baru.


Pokud máte na svatbě také fotokoutek, umístěte Svatební knihu hostů na stejné místo jako instax a nezapomeňte na rekvizity a fotolepky (ty doporučujeme nechat v pásku). Více tipů k fotokoutku najdete také na našem blogu https://www.svatebniknihahostu.cz/post/jak-na-fotokoutek-na-svatbe.


Se Svatební knihou hostů obdržíte také praktické kartičky upozorňující hosty na místo, kde se Svatební kniha hostů nachází. Kartičky nadepište a rozložte je na svatební stoly, k baru nebo na jiná frekventovaná místa. Tip: vyzkoušejte si na jedné kartičce, zda se napsaný text nerozmazává, doporučujeme psát Centropenem a nechat zaschnout.


Na Svatební knihu hostů můžete svatební hosty upozornit na Svatební knihu hostů při jednom z proslovů.


Budete-li tisknout harmonogram svatby, zmiňte v něm Svatební knihu hostů. Obzvláště vhodné je ji využít ve chvílích, které nejsou vyplněné společným programem (například při focení novomanželů).


Vyberte a požádejte někoho ze svých dobrých známých (nemusí to být nutně svědek, ten bude mít jistě hodně jiných starostí), aby měl Svatební knihu hostů na očích a v případě potřeby pomohl hostům s jejím vyplněním. Zároveň může pobídnout některé hosty, kteří se ke knize ještě nedostali.


Spojte Svatební knihu hostů s hrou či soutěží na svatbě. V pozdějších hodinách můžete třeba vyhlásit nejvtipnější přání, hádat, kdo je autorem vzkazu ve Svatební knize hostů nebo vybrat nejkreativnějšího hosta.


Přejeme Vám i Vašim hostům spoustu zábavy se Svatební knihou hostů. Věříme, že díky předchozím tipům bude Svatební kniha hostů vyplněná do poslední stránky.


Radka&Martin Heinisch

Pro více informací nás kontaktujete na svatebniknihahostu@email.cz

Alfred Heinisch, U rybníka 12, Rýmařov, IČ: 47991054

© 2018-2020 by Radka&Martin Heinisch all rights reserved