Úspěšný vstup Svatební knihy hostů do první svatební sezóny

S příchodem podzimu pomalu uzavíráme naši první svatební sezónu, ve které jsme se pokusili prosadit s netradiční knihou hostů na svatbu. Byl to rok, ve kterém jsme spolu od nuly vymysleli, navrhli, vydali a nabídli budoucím novomanželům originální Svatební knihu hostů.

Svatební kniha hostů - na svatbě mezi hosty

Pro ty, kteří o netradiční Svatební knize hostů čtou poprvé, přidáváme pár informací o knize. Na rozdíl od běžných knih hostů, které mají pouze prázdné bílé stránky, je Svatební kniha hostů předvyplněná vtipnými dotazy, které ulehčí svatebním hostům vyplnění knihy. Navíc také kombinuje fotoknihu, do které je možné vložit zábavné fotografie pořízené například ve fotokoutku.


Jako správný start-up jsme zahájili prodej Svatební knihy hostů pomocí crowdfundingové kampaně. Díky ní jsme získali první podporovatele, kteří si pořídili Svatební knihu hostů na svou svatbu, nebo svatbu svých přátel. K nim se v průběhu svatební sezóny přidalo několik dalších desítek (zejména budoucích novomanželů) a nám se podařilo prodat více jak polovinu vytištěného nákladu knih. Děkujeme!


Novomanželé, kteří mají Svatební knihu hostů na své svatbě jsou nám také velkou inspirací. Proto se s nimi pokoušíme být v úzkém kontaktu. Z našich průzkumů vychází, že na Svatební knize hostů si novomanželé nejvíce cení nápadu předvyplněné knihy vtipnými otázkami a také kombinaci s fotoknihou, do které vlepují svatební hosté zábavné fotky z fotokoutku. Žádná jiný obdobná kniha na českém trhu neexistuje.


Zjistili jsme, že pro novomanžele je velmi důležitý precizní design, kvalitní materiál a barevná sladěnost s barvami svatby, což nachází právě ve Svatební knize hostů. Vintage věnec ve starorůžové barvě na bílém pozadí se hodí k většině barevných kombinací svateb. Buď jako jemný doplněk (vintage svatba, růžová, perleťová, přírodní, mintová), nebo kontrastní prvek (modrá, zlatá, fialová a další výrazné barvy).


Jsme hrdí na vysoké hodnocení Svatební knihy hostů, které jsme obdrželi od novomanželů po svatbě. 10 z 10 novomanželů by doporučilo Svatební knihu hostů svým přátelům na svatbu.

Všem, kteří nás podpořili moc děkujeme a těšíme se, že dalším budoucím novomanželům budeme moci nabídnout jedinečnou Svatební knihu hostů, díky které se přenesou zpět do svého svatebního dne kdykoliv ji otevřou.


Radka & Martin Heinisch

Pro více informací nás kontaktujete na svatebniknihahostu@email.cz

Alfred Heinisch, U rybníka 12, Rýmařov, IČ: 47991054

© 2018-2020 by Radka&Martin Heinisch all rights reserved