Svatební kniha hostů

V čem je jiná

Svatební kniha hostů je kniha, kterou vyplňují svatební hosté v průběhu svatebního dne. Na rozdíl od běžných knih hostů, které mají pouze prázdné bílé stránky, je Svatební kniha hostů předvyplněná vtipnými dotazy, které ulehčí svatebním hostům vyplnění knihy. Navíc také kombinuje fotoknihu, do které je možné vložit zábavné fotografie pořízené například ve fotokoutku.

Svatební kniha hostů přináší na svatbu něco nového. Pobaví svatební hosty a novomanžele následně rozesměje, ale třeba i rozpláče (ověřeno vlastní zkušeností). Vyplnění Svatební knihy hostů je nejlepším společným dárkem svatebních hostů novomanželům.

Zábava pro všechny

Pro každého to pravé

Svatební kniha hostů je rozdělena do tematických částí, které provází svatební hosty vyplňováním knihy. Jednotlivé části obsahují zábavné otázky, podněty k napsání rad, tipů a přání, vlepení fotografií, či namalování obrázku.

Předvyplněný obsah knihy pomáhá svatebním hostům vymyslet originální odpovědi a zachytit momenty, které by novomanželům zůstaly ukryty. Pro ty, co žádnou pomoc nepotřebují, je ve Svatební knize hostů dostatek volného prostoru pro vlastní kreativitu. Ve Svatební knize hostů si tak každý svatební host najde pro sebe to pravé.

Více o zábavě pro hosty

Kniha plná emocí

Co byste se jinak nedozvěděli

Díky Svatební knize hostů zjistíte, proč je Vaše svatba nezapomenutelná, co se hostům na svatbě líbilo a jak Vás, novomanžele, vidí svatební hosté jako pár. Dozvíte se, co byste spolu měli zažít, co byste si určitě měli pořídit a jaké rady a tipy Vám dávají ti v manželství zkušenější.

Spolu s originálními přáními, vzkazy a zábavnými fotografiemi se kniha stane jedinečnou vzpomínkou plnou emocí, které budete moci prožívat, kdykoliv ji otevřete.

Praktické rady

Co je dobré vědět

Svatební kniha hostů se nejlépe hodí na středně velké svatby o 30-90 hostech.

Kniha obsahuje 30 stránek pro vlepení až 60 fotografií z Instax mini nebo instax wide 300.

Pokud nebudete mít na svatbě fotokoutek, nic se neděje. Svatební hosté můžou do prostoru určeného pro fotografie buď malovat, nebo můžete do knihy vlepit zajímavé momentky pořízené Vašimi hosty až po svatbě.

Ve Svatební knize hostů budete mít jedinečnou vzpomínku na Vaši svatbu. Kniha je ovšem pouze nástrojem, který je třeba použít. Aby kniha na svatbě nezahálela doporučujeme ji vystavit na vhodné viditelné místo a využít kartičky, které dodáváme v balíčku Svatební knihy hostů. 

 

Další tipy & triky Svatební knihy hostů

Dejte nám Like také na facebooku a nic Vám neuteče

Pro více informací nás kontaktujete na svatebniknihahostu@email.cz

Alfred Heinisch, U rybníka 12, Rýmařov, IČ: 47991054

© 2018-2020 by Radka&Martin Heinisch all rights reserved